Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Referencje

Doświadczenie zdobywaliśmy przy realizacji zamówień zarówno dla liderów branżowych, jak i mniejszych marek. Zaufało nam tysiące Klientów, którzy dziś doceniają nas za krótkie terminy realizacji, doskonałą organizację pracy i dbałość o szczegóły.

Naszym priorytetem jest dopasowanie rozwiązań do potrzeb Klientów! Cenimy sobie skuteczne rozwiązania – takie, które pozwolą na osiągnięcie wytyczonych celów. Sprawdź, co na nasz temat napisali nasi partnerzy.

Firma dotMedia jest naszym partnerem od trzech lat. W tym czasie zrealizowaliśmy łącznie 27 wspólnych projektów, które obejmowały szeroko pojęty branding biur. Doradztwo oraz tworzenie elementów graficznych zgodnych z DNA naszej marki zawsze spotykały się z akceptacją. Wyraziste grafiki ścienne, użytkowe tablice szklane i wiele innych elementów zamontowanych w naszych biurach wprowadzają naszych pracowników w pozytywne emocje.
Zespół dotMedia wielokrotnie wykazywał się kreatywnością. Na bazie rozpoznania i szczegółowego wywiadu potrafił zaproponować nam szereg produktów, które nierzadko rozszerzały nasze spojrzenie na realizowany wspólnie projekt.

ELŻBIETA DULBIŃSKA

Kierownik ds. Administracji

DHL

Firma dotMedia wykonała dla nas nowoczesny branding naszego odremontowanego biura. Na każdym etapie: projektowania, produkcji materiałów oraz montażu, kontakt z firmą przebiegał sprawnie i profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanych efektów, jakości użytych materiałów i terminowości firmy.

MARCIN HABZDA

General Manager

TP-Vision Polska

Po kilku latach współpracy jestem pełen uznania dla profesjonalizmu oraz wysokiej jakości świadczonych usług.  Na szczególne wyróżnienie zasługuje przede wszystkim szybkość realizacj zleceń, jakość wydruku oraz pełny profesjonalizm osób reprezentujących firmę, w szczególności Pani Katarzyny Dudek oraz Pana Grzegorza Oszusta.

MACIEJ OSIŃSKI

Operations Manager

in-Store Media Polska

Dziękujemy firmie dotMedia za wzorową współpracę oraz sumienne podejście do wykonywanych obowiązków. Bogate doświadczenie i umiejętności prezentowane przez pracowników dotMedia pozwoliły na zrealizowanie zakładanych celów. Bez wątpienia w przypadku kolejnych zadań zwrócimy się z nimi do dotMedia.

 

Henryk Niemiec

Dyrektor Marketingu

Serafin Maszyny

Fachowość, rzetelność i sposób pracy firmy dotMedia zasługują na najlepsze rekomendacje jej przyszłym klientom. Zlecam im kolejne realizacje, ponieważ mam pewność, że kupuję wartości które się dla mnie liczą: terminowość, jakość, punktualność.

MONIKA NOWAK

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Pink Pepper Media Sp. z o.o.

Z usług firmy dotMedia korzystaliśmy przy zlecaniu produkcji następujących materiałów: naklejek dwustronnych, wobblerów, topperów, bannerów. Dostarczane produckje są estetyczne i trwałe oraz spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

MICHAŁ PERNACH

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Polska Grupa Marketingowa

Współpracujemy z drukarnią dotMedia od przeszło dziewięciu lat. W tym czasie zlecaliśmy różnego rodzaju prace tj. wydruki na foliach samoprzylepnych, naklejki. wydruki grafik podłogowych czy naklejek dedykowanych na przyczepy samochodowe.
Zlecenia zawsze wykonywane były terminowo i z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Ta wieloletnia współpraca wskazuja na wysokie umiejętności pracowników tej firmy okazywane poprzez indywidualne podejście do klienta oraz każdego zlecenia.

KATARZYNA JAROSZ

Agencja Vena Art

Z firmą dotMedia Tomasz Czelej Sp.j. rozpoczęliśmy współpracę w 2009 roku. Firma ta wykonała dla nas materiały reklamowe i ekspozycyjne do punktów sprzedaży.
Drukarnia dotMedia realizując nasze zlecenia dała dowód odpowiedzialnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. Cenne jest także trafne odczytywanie naszych wizji i potrzeb oraz rzeczowe doradztwo przy dopracowywaniu projektów reklam.
Zlecenia były zawsze wykonane w terminie i z zachowaniem wysokiej jakości, a obsługa na etapie przed i posprzedażowym miła i kompetentna.
Powyższe stwierdzenia pozwalają mi polecić firmę dotMedia jako pewnego i sprawdzonego Partnera.

Zbigniew Nowakowski

CEO

Charterhouse

Firma dotMedia jest naszym sprawdzonym partnerem. Silną stroną naszej współpracy jest komunikacja. Na każdym etapie jasna, profesjonalna, ale i bardzo przyjazna. Jej poziom daje nam poczucie bezpieczeństwa i świadomości, że jesteśmy w dobrych rękach. W projektach realizowanych pod presją czasu to olbrzymia wartość. Dzięki technicznej wiedzy i profesjonalnemu doradztwu oraz zachowaniu spokoju w trudnych sytuacjach przez pana Grzegorza Oszusta nie czuliśmy zagrożenia w żadnym momencie współpracy podczas realizacji skomplikowanych wspólnych projektów. Mogliśmy spokojnie tworzyć i kreować, a następnie czekać na rozwiązania.
Oszczędność czasu i spokój to wartości w dzisiejszych czasach bardzo poszukiwane. Końcowy etap projektu, czyli montaż zamówionych produktów, odbywa się zgodnie z terminem oraz wysokimi standardami obsługi – począwszy od kontaktu poprzedzającego, a  na odbiorze pracy kończąc. Efekt finalny często przerasta nasze oczekiwania. To miłe, kiedy jest się klientem.
Dzięki doświadczeniu w realizacji projektów na wielu polach, zespół techniczny dotMedia swoimi spostrzeżeniami skraca czas realizacji, a także oszczędza budżet. To ważne w oczach naszych klientów, a to zaś daje naszej agencji jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa.

MARTA MARCINIAK

General Manager

You Know Creative Team

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.