Zapraszamm Cię do subskrypcji naszego newslettera. Wysyłając go nie nadużywamy Twojego zaufania i nie bombardujemy niedopracowanymi treściami. Przykładamy się do swojej roboty, dziękując tym samym za Twój zapis.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.

Wyklejaniewitryn

Potrzebujesz wykleić witrynę? To łatwe. A co, jeśli potrzebujesz wykleić kilkaset placówek w tydzień? To również jest dla nas łatwe.

Zapytaj
o produkt

Jeśli to czytasz to zapewne wiesz, że wyklejanie witryn handlowych jest zasadne i opłacalne. Zwłaszcza tam, gdzie witryna spełnia także rolę powierzchni reklamowej. Oglądając nasze realizacje szybko dostrzeżesz w nas partnera, bo dzięki świetnie poukładanym procesom logistycznym, wyklejamy witryny rozsiane po całej Polsce szybko i sprawnie. Doradzamy, jaki rodzaj aplikacji należy wybrać aby uzyskać zamierzony efekt.

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie realizacja zlecenia zgodnie z harmonogramem. Dlatego korzystamy z naszego autorskiego oprogramowania do zarządzania projektami, w których logistyka jest bardzo złożona. Dzięki systemowi zawsze wiesz, na jakim etapie jest Twoje zlecenie.

Oklejanie witryn handlowych to usługa, w której doświadczenie gra kluczową rolę. W ciągu 15 lat wykleiliśmy ponad 10 tysięcy placówek handlowych. Sprawdź nas!

Mamy
01

15 lat
doświadczenia

02

ponad 50
ekip montażowych

03

autorski sysytem
do zarządzania kampanią

04

profesjonalną
obsługę

Rodzaje aplikacji

Twoje akcje marketingowe wymagają częstej wymiany grafik, a krótki czas realizacji jest dla Ciebie kluczowy? Marzysz o nietypowej ekspozycji reklamowej na witrynach swojej sieci sprzedaży lub stacji benzynowej? Chciałbyś zaskoczyć przechodniów i umieścić projekt na budynku biura podróży, które niekoniecznie opiera się na kształcie prostokąta? Nie ma problemu! Wesprzemy Cię w projektach graficznych, szybko wydrukujemy nawet kilka tysięcy metrów kwadratowych grafik i zajmiemy się ich aplikacją w podanych lokalizacjach. Zastanów się więc, co zamontujesz na swoich witrynach lub szklanych elewacjach. Spełniliśmy już wiele marzeń naszych Klientów o nieszablonowych realizacji!
Zapytaj o produkt

Chcesz mieć wyklejone witryny od zewnątrz, ale wciąż przezroczyste szyby od wewnątrz? To dobrze trafiłeś! Otrzymujesz pełnokolorową grafikę, bez obawy, że zasłoni Ci widok na ulicę. Co więcej, osoby przechodzące obok oklejonych tą folią witryn lub szklanych elewacji nie mogą zajrzeć do wnętrza lokalu. Każda folia OWV działa na zasadzie kontrastu. Grafika przestaje być widoczna nocą, jeśli włączysz światło wewnątrz pomieszczenia. Jeśli zależy Ci, żeby grafika była widoczna również przy włączonym świetle mamy świetne rozwiązanie: folię One Way Vision DN.
Zapytaj o produkt

Standardowa folia OWV działa na zasadzie kontrastu – grafika przestaje być widoczna, jeśli wewnątrz pomieszczenia włączysz światło.Jeśli chcesz mieć dobrze widoczny przekaz reklamowy przez całą dobę. Mamy dla Ciebie folię One Way Vision DN. Osoby przechodzące obok Twojej sieci sprzedaży, będą widziały bardzo wyraźnie grafikę reklamową, pracownicy będą mogli spoglądać, co dzieje się na ulicy. Rozwiązanie idealne!
Zapytaj o produkt

Naklejka Easy Dot to świetny produkt, umożliwiający samodzielną aplikację na powierzchnie zarówno gładkie, jak i lekko nierówne. Mocny klej w postaci kropelek umożliwia z jednej strony samodzielne, wielokrotne repozycjonowanie produktu, ale również nie pozostawia śladów po odklejeniu. Twoja sieć sprzedaży wymaga częstej wymiany materiałów reklamowych, a pracownicy nie są ekspertami w wyklejaniu? Zależy Ci na wysokim poziomie estetycznym, a to wymaga wizyty ekipy montażowej w każdym punkcie handlowym – inaczej pracownik punktu będzie miał trudności z wyklejeniem grafiki. Naklejka Easy Dot to odpowiedź na Twoje potrzeby.
Zapytaj o produkt

Masz przeszklone biuro? Dzięki wykorzystaniu efektu szronu na przeszklonych powierzchniach sala konferencyjna lub gabinet nabierze stonowanego i prestiżowego charakteru, a Ty zbudujesz poczucie prywatności. Przy wykorzystaniu różnych technologii możemy sprawić, że Twoje szrony będą białe, kolorowe lub ciekawie wycięte. Co więcej – folia szroniona pozwala uniknąć nieszczęśliwych wypadków. Według przepisów BHP przeszklone powierzchnie powinny być odpowiednio oznakowane w widocznym miejscu, tak aby uniknąć zderzeń z przezroczystymi szybami. Pozwól nam zadbać o bezpieczeństwo osób przebywających w Twojej firmie. Sprawdź nas!
Zapytaj o produkt

Szczotkowana stal? Folia złota, lustrzana, holograficzna czy fluorescencyjna? Wydrukujemy dla Ciebie grafiki z elementami złota, srebra lub brokatu. Jest to nie lada wyzwanie dla drukarni, ale my realizujemy takie projekty na co dzień. Nasz zespół pasjonatów przygotuje dla Ciebie produkt, który zaskoczy odbiorców i pozwoli Ci zwiększyć zysk ze sprzedaży.
Zapytaj o produkt

Realizacje

Zapytaj o produkt

obsługa klienta

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Dziś pracujemy jeszcze przez

napisz

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Wiadomość nie może być pusta
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.